Witamy
w naszej firmie.

Uwielbiamy połączenie nieszablonowego myślenia i perfekcyjnego designu.

Multimedia Partner Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1993 roku. Od blisko trzydziestu lat stale doskonalimy nasze umiejętności i warsztat, poszerzamy zakres działalności by lepiej móc sprostać potrzebom naszych Klientów.

Tworzymy zespół posiadający dużą wiedzę i pasję tworzenia. Doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych projektów pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości, podejmować trudne, niekonwencjonalne wyzwania.

Nasi Klienci są dla nas źródłem niewyczerpanej inspiracji, dzięki której stale się rozwijamy. Stała współpraca z licznymi, sprawdzonymi podwykonawcami pozwala nam oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner, który stale doskonali i dostosowuje swoje plany rozwojowe do wymagań Klientów.

Misją naszej firmy jest osiąganie najwyższego poziomu satysfakcji naszych Klientów poprzez dostarczanie im nowoczesnych, kreatywnych i doskonałych jakościowo rozwiązań.
Oferujemy kompleksową usługę - od analizy potrzeb Klienta po dostarczenie gotowego produktu.
Kładziemy bardzo duży nacisk na najwyższą jakość naszych usług i ścisłą współpracę z Klientem. Stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje.
Tworzymy klimat pracy zespołowej łączący swobodę działania z dyscypliną wykonywanych zadań. Wspieramy kreatywność i innowacyjność pracowników.

Kierunki naszego działania

01.
Projektowanie graficzne
02.
Druk
03.
Film i fotografia
04.
Aranżacja wnętrz
05.
Materiały eventowe
06.
Wzorniki produktów
07.
Szyldy, oznakowania budynków i pomieszczeń

Agencja reklamy
Drukarnia cyfrowa
Wydawnictwo

Adres

Multimedia Partner Sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 2b
32-600 Oświęcim

Kontakt

  • + 48 33 844 13 31
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.